Skip to content Skip to footer

Wysyłanie paczki do Irlandii

Chcesz wysłać paczkę do Irlandii, ale nie wiesz, od czego zacząć, mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Kurier Polska Irlandia

Każdy z pewnością doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wysłanie przesyłki do Irlandii w dzisiejszych czasach nie jest wcale skomplikowanym zadaniem. Dzięki rozwojowi transportu oraz powstaniu wielu firm zajmujących się dostarczaniem zamówień, dostarczenie przesyłki do Irlandii jest możliwe już w tydzień!

Kurier polska Irlandia– pakowanie paczki

Aby zadbać o to by Twoja przesyłka była odpowiednio dostarczona, należy najpierw odpowiednio ją zapakować.

Zatem jak powinno wyglądać odpowiednie pakowanie eksportowe? Przede wszystkim przed wysłaniem jakiekolwiek paczki (niezależnie od tego czy wysyłamy przedmiot za granicę czy w obrębie kraju) należy się upewnić czy przedmiot przypadkiem nie jest już uszkodzony.

Kurier Irlandia- jak prawidłowo zapakować paczkę?

Zależnie od materiału, z jakiego wykonany jest przedmiot należy przyłożyć wszelkich starań do tego, aby go porządnie zapakować. Co mam na myśli pisząc „porządnie” ? Przede wszystkim należy zastanowić się, w jakiej formie powinna być przesyłka, a mianowicie czy chcemy ją wysłać w kartonie, pudełku prezentowym czy może owiniętą zwykłą folią. Dobre opakowania eksportowe powinny być zatem stabilne i wytrzymałe, aby mieć pewność, że nic nie uszkodzi naszych przedmiotów. Do opakowania przed wysyłką warto włożyć folię bąbelkową (można też owinąć sam przedmiot) lub specjalne wypełniacze. Takie wypełniacze najczęściej są zrobione z gumy lub pianki, dlatego jeżeli planujesz jednorazową wysyłkę, możesz wykonać je sam.

Kurier Irlandia a kurier Polska – porównanie

Z miejsca osoby, która nadaje paczkę, ciężko jest dostrzec różnicę w funkcjonowaniu firmy kurierskiej, która obsługuje także przesyłki zagraniczne a tej, która zajmuje się jedynie dostarczaniem przesyłek na terenie kraju. Różnica jest natomiast bardzo duża i dotyczy przede wszystkim planowania oraz rodzaju transportu. Znacznie więcej zachodu i wysiłku trzeba włożyć aby dostarczyć paczkę do innego państwa, dlatego wysyłki za granicę są nieco droższe.

Teraz kiedy już wiesz, jak powinna wyglądać dobrze wykonana paczka, możesz śmiało zabierać się za pakowanie i wysyłkę swojego produktu.

Leave a comment