Skip to content Skip to footer

Sage Symfonia – pobierz demo i testuj za darmo

Sage to jeden z liderów w dostawie nowoczesnego oprogramowania biznesowego. Jego system Symfonia to kompleksowy zestaw narzędzi przeznaczonych do zarządzania biznesem. Przed wdrożeniem warto je przetestować – darmowe wersje demo Sage Symfonia można pobrać online.

Symfonia Sage – rozwiązania dla wszystkich firm

Sage dostarcza niezawodne rozwiązania wspierające wszystkie firmy – mikro, małe, średnie oraz duże, aby łatwiej prowadzić niezbędne operacje, monitorować wykorzystanie zasobów i optymalizować pracę.

Są to programy dla firm działających w wielu obszarach, między innymi wspierają sprzedaż, produkcję, obszar finansowo-księgowy, kadrowo-płacowy, HR.

Najpopularniejszym programem Sage jest Symfonia, czyli oprogramowanie ERP służące do zarządzania wszystkimi zasobami. Poprzez udostępniony firmom zainteresowanym systemem Symfonia program demo można zapoznać się bliżej z jego funkcjonalnością.

Demo Sage – poznaj możliwości Symfonii

Oprogramowanie Symfonia to pełen wachlarz współpracujących ze sobą modułów, które pozwalają na łatwiejsze zarządzanie wszystkimi obszarami firmy. Przez program Sage Symfonia demo można poznać je bliżej.

Sage oferuje darmowe 60-dniowe wersje swojego oprogramowania ERP Symfonia 2.0 dla szerokiej gamy modułów. Zaliczają się do nich: handel, finanse i księgowość, mała księgowość, faktura, e-deklaracje, e-dokumenty, analizy finansowe, środki trwałe oraz kadry i płace.

Dostępne do pobrania pliki symfonia program demo to pełnowartościowe aplikacje, które nie różnią się od wersji płatnych. Dzięki temu można zapoznać się bliżej z interfejsem użytkownika, narzędziami, rozwiązaniami stosowanymi w oprogramowaniu Symfonia. W efekcie umożliwia to przedsiębiorcy odpowiedzialne podjęcie decyzji dotyczącej wdrożenia.

Sage Symfonia – pobierz darmowe demo

Darmowe programy demo Sage Symfonia można pobrać na stronie internetowej Sage oraz partnerów Sage wraz z podręcznikami przeznaczonymi do ich obsługi. Do uruchomienia oprogramowania konieczne jest jego zainstalowanie i założenie bazy danych.

Wdrożenie oprogramowania ERP jest decyzją wymagającą dokładnych analiz. Właśnie dlatego przed wyborem programu dla swojej firmy warto go przetestować. Poprzez pobranie Sage Symfonia demo można zrobić to jeszcze dzisiaj, by przekonać się, czy spełni on wszystkie stawiane przed nim wymagania.

Leave a comment