Skip to content Skip to footer

Enova program ERP

Systemy ERP służą do sprawnego zarządzania zasobami przedsiębiorstw. Wielu ludziom kojarzą się one ze żmudnym wdrażaniem oraz bardzo wysokimi kosztami zakupów licencji. Dziś okazuje się jednak, że system ERP nie musi być drogi, a jego wdrożenie nie tylko jest bardzo proste, ale i niesie za sobą bardzo dużo korzyści. Czym jest Enova ERP i dlaczego warto w nią zainwestować? Zapraszamy do zapoznania się z dalszą częścią naszego wpisu.

Enova program ERP

Marka Enova znana jest na polskim rynku od wielu lat. W tym czasie firma zdążyła zbudować zaufanie wśród klientów. Oprogramowanie tej marki funkcjonuje obecnie w tysiącach firm na terenie całego kraju. Duża przejrzystość interfejsu, dostępność wielu modułów dedykowanych różnym gałęziom biznesu, fachowe wsparcie na każdym etapie wdrażania oraz niezawodność sprawiają, że Enovę wdraża u siebie coraz więcej firm, w tym małe i mikroprzedsiębiorstwa.

Jakie korzyści niesie za sobą wdrożenie enova ERP?

Zastosowanie systemu informatycznego, który działa na jednej bazie danych umożliwia przede wszystkim znaczną redukcję kosztów administracyjnych. Okazuje się, że tą samą pracę można wykonać dużo szybciej, niż bez systemu ERP. Enova program ułatwia również efektywne zarządzanie czasem pracy – przez jasny i przejrzysty przydział obowiązków do poszczególnych osób można optymalnie rozdzielać zadania, by wszyscy pracownicy byli równomiernie obciążeni. Inną korzyścią jest pełna skalowalność systemu – czyli system „rośnie razem z firmą”. Najważniejszą zaletą systemu enova erp, wskazywaną przez wielu użytkowników jest duże bezpieczeństwo danych oraz eliminacja ryzyka wystąpienia błędu.

W jaki sposób można zakupić oprogramowanie?

Program komputerowy Enova ERP można pozyskać i wdrożyć na 3 sposoby: zakupić dożywotnią licencję, wykupić miesięczny abonament lub wykupić miejsce w chmurze na firmowym serwerze. Każde z rozwiązań jest dedykowane dla innego rodzaju przedsiębiorców. Zakup dożywotniej licencji to rozwiązanie dla największych przedsiębiorstw, które mają ugruntowaną pozycję na rynku i raczej nie spodziewają się zwielokrotnienia skali działalności. Rozwiązania oparte na abonamencie i na chmurze dedykowane są mniejszym firmom oraz firmom rozwijającym się, by w miarę wzrastania mogły one wybierać usługi i pakiety na miarę swoich potrzeb.

Leave a comment