Skip to content Skip to footer

Sage Symfonia

Każda firma, niezależnie od prowadzonej działalności musi być prawidłowo zarządzana. Dzieje się to za pomocą odpowiednio wykwalifikowanego personelu, kompetentnego kierownictwa, a także dobrej organizacji pracy. Na prawidłowe funkcjonowanie zakładu pracy składa się również ciągłość produkcji, dobrze dobrane zespoły robocze pracujące nad powierzonymi projektami oraz zainstalowane oprogramowanie, ułatwiające prowadzenie firmy pod względem finansowym.
Do jednych z najbardziej popularnych oprogramowań, stworzonych z myślą o firmach każdej wielkości z pewnością można zaliczyć program Symfonia Sage, zawierający szereg pakietów produktów które umożliwią oraz ułatwią sprawne zarządzanie firmą w całym jej zakresie działalności.

Symfonia Sage

Symfonia program obejmuje szereg rozszerzeń, do których można zaliczyć:

– Symfonia Sage Handel – to program który umożliwi i ułatwi politykę sprzedażową, zapewni sprawny przepływ płatności i zobowiązań wobec kontrahentów, a także usprawni współpracę pomiędzy bankami. To rozszerzenie pełni również kontrolę nad zasobami firmy.
– Sage Symfonia Kadry i płace – jest programem zarządzającym polityką kadrowo-płacową firmy. Zapewnia stuprocentową gwarancję bezpieczeństwa użytkowania programu, a także gwarantuje zachowanie poufności danych. Program dobrze współpracuje z instytucjami takimi jak ZUS czy Urząd Skarbowy.
– Sage Symfonia Finanse i Księgowość – pakiet umożliwiający kompleksową obsługę księgowości firmy. Aktualne dane są na bieżąco aktualizowane.

Symfonia program

Program symfonia sage zaliczany jest do najbardziej efektywnych i najmniej skomplikowanych programów dla firm. Jego dodatkowym atutem jest możliwość modyfikacji i stosowania różnego rodzaju konfiguracji z innymi dostępnymi programami. Najlepiej sprawdza się w działaniach ściśle określonych.

Dodatkowym rozszerzeniem są pomocne aplikacje, takie jak:
– Sage e-audytor – program służący do przeprowadzania analiz i weryfikacji aktualnego statusu kontrahentów,
– serwis miedzyfirmami.pl – aplikacja pozwalająca na fakturowane oraz rejestrację i zarządzanie fakturami firmy, dostępnymi na nośnikach mobilnych.

Pakiety programów Symfonia są kompatybilne z programami biurowymi typu Office.

Leave a comment