Skip to content Skip to footer

Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy to obowiązkowy element każdego właściciela firmy oraz pracownika. To w nim zazwyczaj mnóstwo osób zapisuje terminy spotkań, ważne wydarzenia rodzinne, obowiązki do wykonania w konkretnym dniu. W sklepach z każdym końcem roku można znaleźć wiele modeli kalendarzy, które zachwycają klientów solidnym wykonaniem oraz ciekawym, modnym designem. Jakie kalendarze książkowe będą dominować na półkach w najbliższych miesiącach? W jaki asortyment warto się wyposażyć? Poniżej podpowiedź.

Kalendarze firmowe – dobra organizacja to podstawa

Wielu właścicieli firm bardzo dba o to, by wraz z początkiem nowego roku kalendarzowego każdy pracownik otrzymał nowy kalendarz, gdzie będzie mógł notować to, co zleci mu szef, terminy ważnych spotkań oraz wszystko to, co musi on zapamiętać na najbliższy czas. Takie kalendarze firmowe zazwyczaj zamawiane są bezpośrednio z hurtowni, gdyż ich ilość i estetyka musi być dopasowana do konkretnej firmy. Zazwyczaj kupuje się modele wykonane posiadające okładki z ekologicznej skóry lub z mocnego materiału, które są wyjątkowo estetyczne i stylowe. Taki kalendarz bez problemu można zabrać ze sobą na spotkania, do domu, czy też na wakacje – ich wielkość i ciężar pozwala bowiem, by zawsze mógł towarzyszyć swojemu właścicielowi pod ręką.

Kalendarze reklamowe

Firmy usługowe, które chcą przypodobać się swoim stałym klientom lub w oryginalny sposób zachęcić nowe osoby do zapoznania się z ich miejsce – często zamawiają pod koniec roku kalendarze reklamowe, które są bardzo niewielkim rozmiarów (spokojnie zmieszczą się w dłoni). Na nich może być zawarta krótka informacja o danej firmie wraz z jej danymi adresowymi i telefonem kontaktowym oraz interesująca grafika. Wykonane są z błyszczącego, mocnego, zalaminowanego papieru, który odporny jest na zabrudzenia, zarysowania, a nawet wilgoć.

Jak widać z powyższego, zarówno kalendarze książkowe, jak i te reklamowe czy typowo firmowo to obowiązkowy element, który musi się znaleźć w każdej firmie i biurze już od pierwszych dni nowego roku. Warto więc zamawiać je u znanych, sprawdzonych i doświadczonych producentów, którzy stworzą asortyment zgodny z oczekiwaniami zamawiającego oraz którzy zaproponują ciekawe rozwiązania, by taki personalizowany kalendarz był unikatowy i by zwracał uwagę przyszłych, potencjalnych klientów.

Leave a comment