Skip to content Skip to footer

Zaufaj kurierowi

W Polsce codziennie wysyłane są setki tysięcy różnego rodzaju przesyłek. Do niedawna monopol na dostawę paczek miała poczta, jednak ostatnie lata to rozkwit usług kurierskich. Dlaczego Polacy tak chętnie korzystają z usług? Czy wysyłanie paczek przez firmę kurierską jest bezpieczne? Ile kosztuje wysyłka kurierem?

Wyślij z domu

Niewątpliwą przewagą usług kurierskich jest możliwość wysłania przesyłki z domu. Kurier przyjedzie w ustalone miejsce i odbierze paczkę. Nadawca nie musi tracić czasu i fatygować się do urzędu. Oczywiście każdy punkt kurierski przyjmie przesyłkę, jednak większość osób korzystających z usług kuriera wybiera wysyłkę z domu. Jak wygląda zatem nadanie paczki kurierem? Odpowiednio zapakowana przesyłka powinna być oznaczona specjalną etykietą, którą drukuje się i dołącza do przesyłki. Opłatę można uiścić przelewem online lub bezpośrednio u kuriera.

Wysyłaj bezpiecznie

Wysyłka przesyłki kurierem jest całkowicie bezpieczne. Każda przesyłka posiada opcję śledzenia, co daje wgląd w jej aktualne miejsce przebywania. Dotyczy to nawet najtańszych opcji wysyłki. Kolejna sprawa to ubezpieczenie przesyłki. Wiele firm kurierskich oferuje je w standardzie za okazaniem wartości przesyłki. Czasem wiąże się to z dodatkowymi, jednak niewielkimi kosztami. Zaginięcie przesyłek, gdzie operatorem jest firma kurierska zdarzają się niezwykle rzadko. Jeśli jednak przydarzyłby się taki przypadek, firma sprawnie rozwiąże problem, bowiem biura obsługi klientów działają błyskawicznie, a kontakt z nimi jest łatwy i przyjemny.

Jakość za rozsądną cenę

Na pewno wielu z Was przy pocztowym okienku było zdziwionych kosztem nadania nawet najmniejszej przesyłki. W przypadku usług kurierskich wszelkie koszty są podawane już na etapie ustalenia wymiarów oraz wagi paczki. Nie ma mowy o ukrytych kosztach. W dodatku cena wysyłki jest niska! Najtańsze przesyłki kurierskie to koszt zaledwie kilku złotych! W sieci mnóstwo jest ofert, gdzie ze specjalnym kodem mona uzyskać rabat na wysyłkę kurierem, co jeszcze bardziej obniża koszty wysyłki.

Jak widać warto korzystać z usług firm kurierskich. Jasne warunki, niskie koszty i bezpieczeństwo przesyłki, a także wygoda w procesie nadawania dowolnych paczek przyciągają klientów. Rynek kurierów w Polsce ma się dobrze i nic nie zapowiada, aby w najbliższym czasie miało się to zmienić.

Leave a comment