Skip to content Skip to footer

W jakich działach sprawdzi się system erp enova?

Nowoczesne rozwiązania informatyczne to najlepszy sposób na podniesienie efektywności pracy całej firmy bez konieczności angażowania dużych środków. Doskonałym przykładem może tu być oprogramowanie erp enova, które realnie wpływa na wydajność większości działów przedsiębiorstwa.

E nova w księgowości

Moduł enova erp zaprojektowany z myślą o księgowości należy do najbardziej elastycznych systemów tego typu. Klient ma możliwość dopasowania go do potrzeb swojej firmy w zakresie planu kont, czy struktury ewidencyjnej. Automatyzacja procesu ewidencjonowania i dekretowania dokumentów usprawnia obiegi informacji i przekłada się na znaczną oszczędność czasu. Klienci cenią sobie również możliwość bezpośredniej komunikacji z biurem rachunkowym za pośrednictwem programu.

Zastosowanie systemu e nova w magazynach

Magazynowanie i sprzedaż produktów to kolejny duży dział, którego pracę można usprawnić, wdrażając oprogramowanie enova erp. System umożliwia planowanie produkcji i zagospodarowania magazynu. Korzystające z niego firmy mają możliwość generowania zamówień dla dostawców oraz śledzenia postępów w realizacji zamówień dla klientów, wszystko w czasie rzeczywistym. Program można z łatwością skonfigurować, dopasowując jego funkcjonalność do wymagań konkretnego przedsiębiorstwa.

Moduł enova dla kadr

Nowoczesne oprogramowanie e nova znajduje szerokie zastosowanie również w dziale kard i płac. Pozwala na generowanie raportów w tradycyjnej formie papierowej, ale jednocześnie jest w pełni mobilny, co zapewnia dostęp do programu z dowolnego miejsca. Kluczowe znaczenie dla funkcjonalności programu ma fakt, że jest on na bieżąco dostosowywany do zmian w prawie. W praktyce oznacza to, że pozostaje on zawsze aktualny, nawet jeśli pracownicy nie śledzą aktualnych rozporządzeń i ustaw.

Oprogramowanie enova erp w handlu

Handlowcy korzystający z systemu enova doceniają przede wszystkim jego mobilność i elastyczność. Oprogramowanie zapewnia im dostęp do danych w każdym czasie i w każdym miejscu. Bez problemu można je dopasować do specyfiki konkretnej branży, dzięki czemu moduł enova dla handlu znajduje praktyczne zastosowanie w większości firm, bez względu na to, jaki jest profil ich działalności.

Leave a comment