Skip to content Skip to footer

Program do zarządzania firmą dla każdego przedsiębiorcy

Prowadzenie małego biznesu to chleb powszedni bardzo wielu ludzi w naszym kraju, a także marzenie wszystkich, którzy chcą otworzyć nowy salon fryzjerski, kawiarnię czy firmę informatyczną. Jednocześnie jednak prowadzenie własnej działalności gospodarczej to rzecz nieprosta i wymagająca zaangażowania nie tylko w to, czego bezpośrednio dotyczy działalność naszej firmy. Program symfonia to narzędzie służące do usprawnienia wszystkich działań związanych z księgowością, a więc ułatwiające życie wszystkim tym, którzy chcą skupić się na tym, na czym naprawdę się znają.

Optymalizacja księgowości poprzez symfonię

Niezależnie od branży i skali prowadzonego biznesu każde przedsiębiorstwo musi mierzyć się z koniecznością zarządzania swoimi finansami, a w tym między innymi dbaniem o sprawy kadrowo-płacowe, a czasem również sprzedażowe. Program symfonia został stworzony właśnie z myślą o jak największej optymalizacji wszelkich kwestii związanych z księgowością. Optymalizacji, którą udaje się osiągnąć przede wszystkim dzięki integracji wszystkich procesów w jednym narzędziu, mobilnym dostępie do danych umieszczonych w oprogramowaniu symfonia i jego intuicyjnej obsłudze.

Decydując się na symfonia program, przedsiębiorca uzyskuje dostęp do udogodnień w zakresie kadr i płac, procesów związanych z zarządzaniem kapitałem ludzkim, czy też wszystkimi kwestiami związanymi z fakturowaniem, niezbędnym w przypadku firm handlowych i usługowych. Nie chodzi tu więc tylko o jeden sprecyzowany program, ale o holistyczny i sprawdzony system złożony z wielu różnych modułów. Modułów mogących pracować samodzielnie, ale również w pełni kompatybilnych i, jeśli zdecydujemy się na pełną wersję programu symfonia, w pełni ze sobą współpracujących. Ponadto sage symfonia jest też w pełni zgodny z obowiązującymi przepisami.

Symfonia program dostosowany do różnych biznesów

Wspomniana różnorodność i szeroka możliwość wykorzystania tego typu oprogramowania dotyczy również skali prowadzonego biznesu. Problem konieczności zarządzania księgowością często dotyka mikro i małych przedsiębiorstw, które z drugiej strony stanowią istotny element naszej gospodarki. Dla tego typu podmiotów stworzone zostały przede wszystkim symfonia sage – wersja start oraz symfonia sage. Z kolei dla dużych i średnich firm, w przypadku których kwestie finansowe są bardziej skomplikowane, idealnie dostosowana została symfonia sage ERP.