Skip to content Skip to footer

Plastová prepravka w Czechach, a plastikowa skrzynia w Polsce

Plastikowa skrzynia to w zasadzie podstawowy element wyposażenia każdego magazynu lub każdego samochodu transportowego. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że wystarczy nam absolutnie jakakolwiek skrzynia z plastiku, jednak nie do końca tak jest. Tym bardziej jeśli planujemy rozszerzyć swoją działalność na naszego południowego sąsiada – na Czechy.

Zwykła plastová prepravka

Na polskim rynku plastikowa skrzynia, na czeskim rynku plastová prepravka – jak je wybrać? Najczęściej kierujemy się po prostu tylko i wyłącznie względami natury finansowej i bierzemy najtańsze modele. Oczywiście zazwyczaj nie zważając na to niestety, że tańsze modele są różne w Czechach i różne w Polsce, ponieważ mało jest firm działających na obu tych rynkach.

Czemu zatem nie kupić plastová prepravek tylko w Czechach i przewieźć? Byłby to w zasadzie dobry pomysł, gdyby nie to, że wtedy będziemy mieć problem, jak coś się stanie w Polsce z zakupem na szybko nowych. Zaś plastová prepravki dwóch różnych firm niestety nie będą ze sobą kompatybilne, trudno będzie je ułożyć i jeszcze na dodatek nie będą zabezpieczać towaru.

Dobrej jakości plastová prepravka – najważniejsze cechy

No właśnie – jaka bowiem powinna być na czeskim rynku plastová prepravka a na polskim – skrzynia plastikowa, aby uznać ją za naprawdę dobrą? Przede wszystkim ważne jest to, aby plastová prepravka i plastikowa skrzynia były tej samej marki i żeby były kompatybilne ze sobą. Wówczas jest nam znacznie łatwiej zagospodarować przestrzeń w magazynie czy podczas transportu. Ponadto wówczas zachodzą one delikatnie na siebie, wzajemnie się zabezpieczając.

Ważne jest także to, żeby pojemniki te były naprawdę wysokiej jakości, żeby posiadały stosowne, europejskie certyfikaty i żeby naprawdę zapewniały bezpieczeństwo danemu towarowi.

Schoeller Alliber – najlepsze rozwiązanie

Pozostaje zatem już na koniec pytanie, skąd wziąć takie plastove prepravki? Otóż najlepszą firmą na rynku jest obecnie Schoeller Allibert.

Jest to firma działająca zarówno na rynku polskim, jak i czeskim i jeszcze wielu innych, także swobodnie możemy rozszerzać swoją współpracę zagraniczną. Co więcej wszystkie pojemniki przemysłowe tej marki charakteryzują się naprawdę doskonałą jakością, zatem będą stanowić dobrą inwestycję.

Podsumowując – chcąc wejść na zagraniczne rynki, zainwestuj w Schoeller Allibert!

Leave a comment