Skip to content Skip to footer

Meble do sali konferencyjnej

Każde szanujące się biuro posiada zwykle jedną dużą i jedną małą salę konferencyjną, które służą do biznesowych spotkań z klientami i kontrahentami, z którymi firma podpisuje umowy na współpracę. Warto takie osoby ugościć w wysokiej jakości wnętrzach, ponieważ atmosfera biura może pozytywnie wpłynąć na relacje biznesowe.

Wyciszona przestrzeń małej sali

Do poufnych biznesowych spotkań dobrym pomysłem będzie skorzystań z trzy lub czteroosobowej sali konferencyjnej, którą powinno urządzić się przytulnie lub odrobinę bardziej poufale niż salę na kilkanaście osób. Świetnie nadaje się do tego niski stół i fotele konferencyjne na kółkach. Solidne, obite skórą fotele konferencyjne stworzą niezwykła atmosferę i poczucie bezpieczeństwa, które szef chce zapewnić swoim gościom, żeby interesy poszły w jak najlepszym kierunku.

Wyciszony dodatkowo zasłonami akustycznymi pokój zapewni również gościa, że rozmowa nie wyjdzie poza ściany pokoju, co rodzi dodatkowe poczucie komfortu, tak ważne przy wielu projektach i współpracach wysokobudżetowych.

Duża, reprezentatywna przestrzeń do spotkań

Obszerny, długi i szeroki szklany lub drewniany blat z pasującymi do niego, masywnymi nogami tworzy stół konferencyjny zwykle ustawiony na środku sali. Wokół niego ustawione są identyczne krzesła konferencyjne, które powinny być w nienagannym stanie. Wysoki połysk chromowanych elementów i zero kurzu na ciemnej, wysokiej jakości tapicerce to absolutne minimum.

Mówi się, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, a więc połamane krzesła lub podniszczony materiał obicia zauważony przez klienta już raczej na zawsze zostanie w jego pamięci, prowokując być może tylko pełne dezaprobaty spojrzenie, a być może brak poczucia szacunku do niego jako do gościa, skoro proponowane mu spotkanie zostaje przeprowadzone w sali ze zniszczonymi meblami. Inną niepokojącą konsekwencją może być podejrzenia, że firma, która posiada tak zniszczone krzesła konferencyjne nie ma pieniędzy, a co za tym idzie nie można z nią prowadzić poważnego, wysokobudżetowego biznesu.

Krzesło konferencyjne to tylko pozornie nic ważnego. Jednak na nim i bok niego odbywają się poważne spotkania z liczącymi się klientami, tak więc dobrej jakości krzesło konferencyjne to podstawa. To tak samo jak praca recepcjonistki – niby ma ona najniższe stanowisko w firmie, ale kiedy jej zabraknie, nagle herbatę i kawę trzeba robić samemu i okazuje się, że notatniki i długopisy wyparowały, a woda nie nalewa się sama.

Leave a comment