Skip to content Skip to footer

Inforlex – specjalistyczny serwis także dla nowych księgowych

Praca w księgowości wymaga nieustannego dokształcania się i śledzenia zmian w zakresie prawa podatkowego, a także interpretacji prawnych i rozwiązywania sporów prawnych. Nawet wykształcony księgowy musi zatem korzystać z wiedzy specjalistycznej. Darmowe serwisy nie dają jednak pewności rzetelności zawartych w nich informacji. Dobrym wyborem może być Inforlex, który skupia opinie eksperckie z zakresu prawa pracy, prawa gospodarczego, rachunkowości, podatków czy zamówień publicznych.

Infor lex księgowość – pomoże przygotować dokumenty i formularze

Częstym problemem w pracy początkującego księgowego jest umiejętność sporządzania dokumentów i formularzy. Oczywiście można szukać darmowych wzorów, jednak nie ma się pewności czy zostały one przygotowane przez profesjonalistę. Zatem znacznie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z Infor lex księgowość, czyli specjalistycznego serwisu, do którego dostęp można mieć po wykupieniu określonego pakietu, które przeznaczone są zarówno dla księgowości firm, jak i księgowości budżetowej. Można otrzymać dostęp zarówno do aplikacji na telefon, czy mobilnej aplikacji szkoleniowej, która pozwoli przyswoić wszelkie zmiany i nowości w ramach obszaru księgowości, który nas dotyczy, np. kadr, płac i zarządzania zasobami ludzkimi.

Inforlex szkoła – ważne informacje dla księgowości budżetowej

Serwis inforlex Szkoła został przygotowany z myślą o pracownikach księgowości budżetowej. Nie muszą już oni tracić cennego czasu na poszukiwanie odpowiedzi na swoje wątpliwości w wielu źródłach, gdyż wszystkie potrzebne informacje mają w jednym miejscu, dzięki Inforlex Szkoła. To pomoc zarówno dla osób nowo przyjętych, jak i tych które w księgowości spędziły już wiele lat. Są tu informacje ze wszystkich najważniejszych instytucji, a wszelkie aktualizacje mogą przychodzić w postaci powiadomień dźwiękowych. W ten sposób można być stale na bieżąco ze wszystkimi zmianami. Dostępne są interpretacje ujednoliconego prawodawstwa polskiego i europejskiego dostarczane przez ekspertów w tej dziedzinie. Serwis umożliwia zadawanie pytań za pośrednictwem poczty e-mail. Można być w stałym kontakcie z ekspertami i radzić sobie znacznie szybciej z problemami pojawiającymi się w pracy księgowego.

Leave a comment