Skip to content Skip to footer

Gadżety promocyjne – dlaczego warto postawić na firmowe kalendarze?

Jak skutecznie wypromować swoje usługi? Jednym ze sposobów na przyciągnięcie uwagi klientów jest wykorzystanie gadżetów promocyjnych. Praktyczne, stylowe, z logiem firmy i zachętą do zapoznania się z jej ofertą pozwolą pozyskać nowych klientów i zbudować pozytywny wizerunek marki. W tej roli doskonale sprawdzą się personalizowane kalendarze.

Reklama z użyciem promocyjnych gadżetów

Reklama nie bez powodu nazywana jest dźwignią handlu. Aby firma notowała wysoką sprzedaż, musi stale dbać o pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie kontaktu z tymi, którzy już korzystali z jej usług. Jak to zrobić? Dobrym pomysłem są afisze, ogłoszenia w mediach, reklamowe spoty.To jednak nie wszystko. Na co dzień doskonale sprawdzą się również promocyjne gadżety. Te biurowe można wykorzystać podczas codziennej pracy, budując wizerunek profesjonalistów, dysponujących personalizowanymi gadżetami firmowymi. Inne można podarować klientowi czy kontrahentowi, proponować jako upominek podczas targów branżowych – eleganckie i praktyczne z pewnością zostaną ciepło przyjęte i pozwolą dotrzeć z reklamą do nowych odbiorców.

Kalendarze dla firm – idealny sposób na promocję

Jeśli gadżety mają skutecznie promować firmę i jej produkty, muszą być przede wszystkim praktyczne. Wtedy pracownicy czy klienci chętnie będą z nich korzystać na co dzień, tym samym promując firmę. Oprócz długopisów czy notesów doskonale sprawdzą się firmowe kalendarze. Spersonalizowane, nawiązujące projektem i kolorystyką do identyfikacji wizualnej firmy będą zachęcać do zapoznania się z jej ofertą. Obdarowani nimi pracownicy, klienci, kontrahenci skorzystają z nich w pracy i w życiu prywatnym. Będą nadawały się dla różnego typu odbiorców: od pracowników biura, przez partnerów handlowych, po uczestników branżowych eventów. To jeden z najbardziej lubianych, najchętniej przyjmowanych upominków. Zwłaszcza, jeśli producent kalendarzy zadba o to, by były praktyczne i ładnie zaprojektowane.

Jakiego producenta kalendarzy dla firm wybrać?

Chcąc zbudować pozytywny obraz marki, warto stawiać na najwyższą jakość, jeśli chodzi o promocyjne gadżety. Producent kalendarzy powinien mieć doświadczenie w branży, oferować wsparcie na poziomie projektu, gwarantować solidne, staranne wykonanie. Wartym polecenia wykonawcą jest Ateko, który od lat produkuje stylowe kalendarze dla firm. Firma do każdego projektu podchodzi indywidualnie, dba o dopasowanie grafiki czy kolorystyki do charakteru firmy, zapewnia dobrej jakości papier i wykonanie z dbałością o detale. Ateko wykonuje kalendarze-notesy, kalendarze na ścianę czy mniejsze kalendarze na biurko, w zależności o zlecenia.

Leave a comment