Skip to content Skip to footer

Computer Controls

Oprogramowanie inżynierskie przez bardzo krótki okres czasu zanotowało bardzo mocny oraz szczególnie intensywny rozwój. Nie ma dziedziny naszego życia, która rozwijałaby się tak szybko jak wszelkiego rodzaju oprogramowanie. Z dnia na dzień wymyślane są nowe mechaniki oraz nowe technologie, które pomagają w jeszcze szybszym wymyślaniu oraz tworzeniu kolejnych technologi. Każdy projekt napędza kolejny projekt i ciężko jest jednoznacznie stwierdzić czym tak naprawdę jest programowanie inżynierskie. Istnieje oczywiście kilka grup, które cechują się określonymi funkcjami. Jedną z nich jest oprogramowanie inżynierskie, computer controls, które służy do wspomagania wszelkiego rodzaju działań na aplikacjach lub różnego typu elektronice.

W tekście chciałbym przytoczyć kilka konkretnych rozwiązań technologicznych z zakresu computer controls.

SOLIDWORKS

Jest to właśnie jeden z typów oprogramowania, o którym wspominałem na samym początku. Zostało stworzone, żeby przyspieszyć rozwój kolejnych projektów, bardzo mocno napędzając rozwój technologii. oprogramowanie dla inżynierów SolidWorks jest to bardzo intuicyjne środowisko projektowania 3D, które służy do wzmożonej wydajność podczas tworzenia i produkcji wszelkiego rodzaju elektroniki oraz zapewnia dostęp do wcześniej stworzonych zasobów technicznych, umożliwiając tworzenie lepszych produktów niższym kosztem i w krótszym czasie. Dystrybutor oprogramowania stworzył oprogramowanie, które służy do do projektowania, wizualizacji, tworzenia dokumentacji technicznej, weryfikacji projektów, szacowania kosztów, produkcji, przeprowadzania inspekcji, komponowania i zarządzania, dostępnych w jednym, wspólnym środowisku programistycznym.

PRODUKTY FIRMY TASKING

To oprogramowanie dla inżynierów, a dystrybutor oprogramowania to firma „Computer Controls”. Jest to wiodące narzędzie na rynku, które dzięki bardzo szerokiej gamie rozwiązań technologicznych, służą do tworzenia wszelkiego rodzaju oprogramowania wbudowanego w różne narzędzia oraz obiekty elektroniczne. Jest to produkt bardzo często nagradzany za bardzo dobrej jakości programistyczne środowisko zintegrowane, które posiada wysokiej jakości debuggery oraz kompilatory, które mogą obsługiwać bardzo szeroką gamę różnych procesorów DSP oraz 8-, 16- i 32-bitowe mikroprocesory i mikrokontrolery przeznaczonych dla wszystkich obszarów zastosowań.

Leave a comment