Skip to content Skip to footer

Korzyści wynajmu długoterminowego aut

Długoterminowy wynajem samochodów łódź to znakomita propozycja dla wszystkich tych firm, które chcą odnowić lub rozbudować swoją flotę pojazdową. W dzisiejszych czasach praktycznie każda profesjonalna wypożyczalnia samochodów łódź oferuje swoim klientom produkty łączone, czyli najem terminowy oraz profesjonalny leasing z obsługą flot.

Największa zaleta wynajmu długoterminowego

Dla wielu firm, największą zaletą wynajmu długoterminowego jest to, że doskonale poprawia on kondycję finansową firmy i co najważniejsze utrzymuje jej płynność finansową. Jest to bardzo duży plus zwłaszcza w okresie kryzysu, z którym jak powszechnie wiadomo prędzej czy później musi zmierzyć się każda firma. Zakup nowego auta wiąże się zazwyczaj z bardzo dużym, jednorazowym wydatkiem, na który wiele firm nie może sobie po prostu pozwolić. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem problemu jest oczywiście długoterminowy wynajem samochodów łódź. Najem długoterminowy, to również doskonała propozycja dla tych przedsiębiorców, którzy nie mogą otrzymać kredytu na zakup nowej floty pojazdowej, a potrzebują wysokiej klasy samochodów.

Ogromna elastyczność

Bardzo dużą zaletą wynajmu długoterminowego w wypożyczalni http://nordynski-rent.pl/ jest również ogromna elastyczność. W niektórych branżach firmy potrzebują większej ilości pojazdów wyłącznie w określonym czasie (np. sezonie), dlatego też inwestowanie we własne pojazdy nie jest zbyt rozsądnym posunięciem. Korzystając z usług wypożyczalni samochodów możemy dowolnie wachlować pojazdami tak jak będzie nam na rękę, dzięki czemu ograniczymy do zera wszystkie niepotrzebne wydatki.

Korzyści organizacyjne

Ogromną zaletą wynajmu samochodów w długim okresie (zwłaszcza jak porówna go się z popularnym leasingiem), jest brak czynszu inicjalnego. Firmy aby powiększyć swoją flotę pojazdową nie muszą angażować swojego własnego kapitału finansowego. Dużym plusem wynajmu są także wszelkie korzyści podatkowe oraz możliwość prostego zaplanowania wszelkich wydatków związanych bezpośrednio z utrzymaniem floty w założonym okresie. Korzystając z pomocy wypożyczalni samochodów nie musimy martwić się również o organizowanie napraw, czy też sezonowej wymianie ogumienia. Nie musimy martwić się również wszelkimi ubezpieczeniami oraz likwidacją powstałych szkód. Wynajem samochodów łódź to doskonała propozycja zarówno dla dużych, średnich, jak i również dla niewielkich firm. Jest to w chwili obecnej najprostszy i najmniej kłopotliwy sposób, aby zwiększyć swoją flotę pojazdową i zdobyć ogromną przewagę nad konkurencją.